Centrum estetiky a krásy
Úvod
Kontaktujte nás

OxyGenys

OxyGenys Technológia je inovatívne ošetrenie pleti, ktoré zahŕňa tri procedúry v jednom prístroji:

Exfoliáciu vrchnej vrstvy pokožky - odstraňuje odumreté bunky a pripravuje ju na aktiváciu a príjem aktívnych látok. 
Prístroj možno použiť pre všetky typy pleti. Prístroj neni invazívny.

Dávkovanie základných revitalizačných živín

Pomocou  prípravkov Wordermic™ čistí pleť, a pritom infúziou vpravuje do pleti aktívne zložky. Môžete si vybrať medzi sérami Worddermic™ pre omladenie a proti stárnutiu alebo Worddermic™ pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie textúry pleti.

Okysličenie pokožky

Prístroj vytvára bublinky CO2, ktoré jemne praskajú na povrchu pokožky a vytvářajú aktívnu reakciu, ktorá zaistí prekrvenie ošetrovanej oblasti, zabezpečuje zvýšenie metabolizmu pokožky. Výsledkom je prekysličene pokožky a zebezpečenie infiltrácie aktivačných a výživných prostriedkov.

Zlepšuje vzhľad pokožky, jej pružnosť a vitalitu.Pre lepší efekt doporučujeme opakované ošetrenie.

RÁDIOFRE​KVENCIA

Táto tripolárna technológia násobí efekty bipolárnwj radiofrekvenčnej energie využitím jedinečného systému ovládania toku energie mezi tromi elektródami. Zmenou polarity jednotlivých elektród a ich aktiváciou dochádza k sústredeniu velkého množstva energie pod pokožkou. Touto metódou prehrievania tkaniva je možno dosahovat viditeľných klinických výsledkov už po prvom ošetrení. Tripolárna rádiofrekvečná technológia nevyužíva žiadny druh svetla, je teda možné prístroj použiť pre ošetrenie všetkcýh druhov i fototypov pleti a to po celý rok. Tripolárna RF slúži k vyvolaniu regenerácie kolagénu a elastínu v dermis. 

Výsledkom je hladšia a pevnějšia pokožka, redukia jemných liniek a vrások, vylepšenie kožnej štruktúry.

ULTRAZVUK

Zlepšuje vstrebávanie účinných látok v dôsledku zvýšeného bunkového metabolizmu, zvyšuje zadržovanie vlhkosti, sťahuje rozšírené póry a odstraňuje opuchy okolo očí.
Pri každom ošetrení môžete odstrániť jemné linky a vrásky, minimalizujete veľkosť pórov, hydratujete a vyživujete pleť, oživíte jednotvárny vzhľad pleti a zlepšíte celkový vzhľad tváare. Postačí vybrať vhodný prípravok z ponuky Wordermic™, ktorý vyhovuje vašim špecifickým problémom pleti.